Kõik kohad on täitunud! Suvine hingelaager Saaremaal

Igal aastal augustikuus, kui päike teeb mõnusalt pai ja sumedas suveöös langevad tähed, saavad kokku naised ja neil kõigil on oma lugu.

Iga naise lugu on eriline ja ainulaadne. Iga naine puudutab, toetab, julgustab, hoiab ja inspireerib ja ulatab käe kui keegi meist vajab hingepaid. Nüüd ongi aeg kokku tulla ning oma hingele, kehale ja meelele pai teha!

349 €

NB! Naisteklubi liikmetele kehtib soodushind 299 €. Soodustuse saamiseks küsi Merikeselt sooduskoodi!

Laost otsas

Naiste Hingelaager Saaremaal
Naiste Hingelaager Saaremaal
Igal aastal augustikuus, kui päike teeb mõnusalt pai ja sumedas suveöös langevad tähed, saavad kokku naised ja neil kõigil on oma lugu.
 
Iga naise lugu on eriline ja ainulaadne. Iga naine puudutab, toetab, julgustab, hoiab ja inspireerib ja ulatab käe kui keegi meist vajab hingepaid. Nüüd ongi aeg kokku tulla ning oma hingele, kehale ja meelele pai teha!
349 €

NB! Naisteklubi liikmetele kehtib soodushind 299 €. Soodustuse saamiseks küsi Merikeselt sooduskoodi!

Laost otsas

Mida oodata?

Hingelaager on inspireeritud naiste koosloomisest, toetavast energiast  ja looduse väest. See kõik on maandav, raviv, toetav ning samal ajal värsket elujõudu andev. Soovime, et iga naine mõistaks oma erilisust ja elusust elada iseendana ja puhkeda iga päev uuesti õide, olles ainulaadne just sellisena nagu ta on!

Traditsiooniline Parem Elu Koolitused 14.suvelaager hoolitseb sel aastal selle eest, et iga naine saab oma hingele kosutust, meeltele avardumist ja kehale parimat kostitust. Selleks oleme laagrisse kutsunud erilised hinged, kes jagavad oma kogemust läbi laulu, tantsu ja muusika. Nad panevad helisema Sinu hingekellad, tantsima Sinu keha ja avavad südame tingimusteta armastusele.

Naudime saunarituaale, kogeme looduse toetust, teeme kehale pai ja jalutame, mediteerime, tervitame uut päeva kerge ringutusega, tantsime, hingame, laulame väelaule ja muidugi naudime ülimaitsvat toitu ja jagame just seda, mis hingel ja südamel. Nüüd on Sul on võimalus astuda välja oma argipäevast ja veeta iseendaga kvaliteetaeg. Sind ootab kõik see, mida oled valmis oma ellu vastu võtma!

Puhkame imelises Kandimaa Joogatalus  ja toiduelamusi pakub meile kohalik pärl Minnaria Food!

 Kes on merike?

 

 

 

 

“Mu nimi on Merike Kütt.
Olen pühendunud naiselikkusele ja kutsun ikka ja jälle naisi kokku, et tuletada meelde, kes me tegelikult oleme. Korraldan juba kaksteist aastat järjest naistele pühendatud laagreid. Koos teiste kõnelejatega hoiame armastuseruumi, kus saavad sündida imed.

Mis ja kuidas täpsemalt? Las midagi jääb üllatuseks ka, eks! Kindel on see, et juhitud saunaõhtu järel pilved eemalduvad ja taevatähed tulevad meie kohale särama ning kuuma sauna järgselt saavad kõik naised kihutada läbi linnutee ja kogeda täiesti erilist Emakese Maa ja taevatähtedega üheks saamist!

Korraldan naisteõhtuid Tartus, retriite Bali saarel, enesekindluse koolitusi, arendavaid ja inspireerivaid meeskonnakoolitusi ja praktilisi töötubasid. Armastan EFT teraapiat ja toetan just EFT teraapiaga inimeste tervenemist. Edastan Eestis ainsana Louise Hay õpetusi ülipopulaarsetel “Leia tee iseendani” ja “Tervenda end ise” kursustel. Minu uus kirg on kehakaaluga seotud koolitused ja olen ellukutsunud Figuuritajad.

Hingelaagris olemise aeg on eriline aeg Sinu enda jaoks!

 Kes on Katrin?

 

 

 

 

Minu nimi on Katrin Kivi. Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat.

 

Minu jaoks on alati oluline olnud vaimse ja  füüsilise poole tasakaal. Nii nagu me hoiame oma kodu korras, on loomulik ju hoolitseda ka oma hinge kodu eest. Kui 2009 aastal avastasin enda jaoks jooga, paelus see kohe minu tähelepanu – kõik mida ma olin otsinud, oli ühes kohas olemas. Keha, meele ja hinge tasakaal. 2012 aasta märtsist alustasin õpinguid Londoni Karam Kriya koolis ning oman Kundalini Jooga rahvusvahelise õpetaja sterifikaati. 2017 sügisel läbisin ka Yoga Alliance Yin jooga õpetaja kursuse I ja II taseme.

2017 aastal kevadel läbi avardavate kontaktide ja sügava sisemise tunnetuse jõudsin arusaamisele, et aeg on usaldada ja liikuda sügavale tõe sisse iseendas. Sellest hetkest alates jagan maailmaga BlissJoogat.

Kõik maailmas vibreerib mingil sagedusel. Vaimsed praktikad aitavad tõsta sinu sagedust. Hirm, viha, süütunne ja  häbi on ühed madalamad sagedused, kus meil inimesena on väga raske viibida. Kõrgeimad sagedused on tänutunne,
õnn ja armastus.

Kõige esmane abinõu hirmust välja tulekuks on keskenduda tänulikkusele ja armastusele.  Kui teha seda grupis koos, on tulemus kiire ja võimas. Sa tunned iseenda loovat väge ja tead, et sina saad ise valida kus sagedusel sa soovid olla ja mida oma ellu luua.

Uus ajastu on saabunud ja näed väga selgelt kuidas me saame ise oma reaalsuse luua täpselt selliseks nagu soovime.

Mul on rõõm, et saan teid, kallid naised, tervitada minu enda loodud imelises Kandimaa Joogatalus. 

Praktiseerime süvahingamist ja luban, et see on hoitud, turvaline ja teeme seda just sellisel moel, et oleks sobilik Sinule.

Süvahingamine põhineb BBTRS biodünaamilise hingamise tehnikal ja ka vabastaval hingamisel. See on võimas tööriist kehapingete vabastamisel ja sügavate mustrite muutmisel.

Hingamisteraapia käigus jõuad muutunud teadvuse seisundisse mis on kiirtee kehasse talletunud pingete vabastamiseks. Hingamissessiooniga võib vabaneda emotsioone ja tundeid, millele sa tavateadvusel ligi ei pääse.

Kes on margit?

 

 

 

 

Mina olen väelaulik ja üks õdedest Margit Kärner, juba mõni aasta lauluringe loonud kooslusest “Helisevad Sõsarad,” kes kutsub kaasa helisema ja ühiselt oma lauluväge leidma.

Saame turvalises keskkonnas avastada ennast ja oma häält. Tunnetada, kuidas see kõlab kokku teistega: kas tahame seda kuulda osana tervikust või oleme mõnel hetkel valmis hoopis laiendama oma mugavuspiire ja ise lauluviisi veeretama.

 

 

 

 

 

Rõõmu ja kergust loob kirev valik lugusid: eesti-inglise-hispaania-indiaanikeelsetest lauludest ringiga tagasi meie oma ürgse regivärsini.

Ja kui keegi on kunagi mõtlematusest öelnud, et mõni võiks mitte laulda või vähem laulda, siis see vajab kohe kindlasti muutmist, sest laulmine on inimõigus!

HINNAKIRI

Hingelaager 2022

Erikokkuleppel on võimalik tasuda mitmes osas, kirjuta oma võimalustest merike@paremelu.ee.

Laost otsas

UUTELE TULIJATELE

349 €

NAISTEKLUBI LIIKMETELE

299 €

Soodustuse saamiseks küsi Merikeselt sooduskoodi!

meenutusi 2021 hingelaagrist

Traditsiooniline 12. suvelaager toimus 13.-15. august 2021 Pärnumaal, imekaunis Nurka talus.

Hingelaager hoolitses selle eest, et iga naine saaks oma hingele kosutust, meeltele avardumist ja kehale parimat kostitust. 

Selleks kutsusime laagrisse erilised hinged, kes jagasid oma kogemust läbi laulu, tantsu ja muusika. Nad panid helisema osalejate hingekellad, tantsima keha ja avasid südame tingimusteta armastusele.

Lisaks nautisime saunarituaale, kogesime looduse toetust, nautisime maitsvat toitu ja jagasime just seda, mis hingel ja südamel.

2021. aasta Hingelaagris tegid meie kehale, vaimule ja hingele pai:

  • Stella Shakti
  • Tiina Rikas
  • Triin Muiste
  • Merike Kütt