Merike Lehepuu

Asutaja, koolitaja, terapeut & metameditsiini praktik
Merike Kütt

Asutaja, koolitaja, terapeut
& metameditsiini praktik

Merike LEHEPUU

Merike Kütt
Asutaja, koolitaja, terapeut
& metameditsiini praktik

Merike LEHEPUU

 

Merike Kütt

MINU EESMÄRK

Soovin olla kaaslane Sinu isiksusearengu teekonnal. Ma tahan Sinuga jagada läbi oma kogemuste, et inimesel on võime tervendada füüsilist keha oma mõttejõu abil. Olen valmis aitama Sul leida tee sisemise tarkuse juurde, avastamaks, kui eriline inimene Sa oled. Aitan jälgida Sinu mõtteid ja sõnu, mida kasutad, et muuta Sinu elu imeliseks kingituseks Sinu enda jaoks.

Võta minuga ühendust

Minu lugu ja saavutused

Merike Kütt

Kakskümmend aastat tagasi avasin esmakordselt Louise Hay raamatu „Jõud Sinu sees”. Tol ajal valitses minu elus kaos. Ma seisin silmitsi kirjeldamatult valusa leinaga ja olin küsimustelaviini alla mattunud. Ma süüdistasin ennast ja teisi.

Tänaseks olen ma iseendaga rahu sõlminud ja armastan ennast sellisena, nagu ma olen. Mõistan, et elu, mida elan, on minu varasemate mõtete kogum. Raamat „Jõud Sinu sees” avas mu silmad ja ma asusin teele, saades teada, et kõik vastused on minu enda sees. Otsustasin, et kuulan sõnu, mida räägin ja jälgin mõtteid, mida mõtlen.

Ma hakkasin märkama muutusi oma mõttemustrites. Peagi tajusin, et iga minu öeldud sõna ja mõeldud mõte loob minu elu. Ma õppisin soovima ja tajusin, et soovid täituvad ja täpselt tellimuse järgi. Minu ellu tulid uued inimesed ja olukorrad.

Ma olen tõepoolest õppinud, et kõik inimesed ja olukorrad on meie õpetajad. Ma mõistsin, et kui oskan kaotada, siis oskan tunda ja nautida võidu magusat maitset.

Ma olen keskendunud enesearengule ja võin julgelt öelda, et see on väga põnev teekond ja kulgeb terve elu.

Haridustee & saavutused

  • RBakalaureus: raamatupidamine & rahandus (Maaülikool)
  • RTöökogemust tellerist kontorite juhatajani (Swedbank 1997-2009)
  • R2010. aastal asutasin Parem Elu koolitused
  • R2013. aastal lõpetasin EFT ja metameditsiini õpingud
  • Läbitud kursused:
  • Practitioner (Eesti NPL instituut)
  • Gordoni Perekool
  • REIKI I aste
  • The Millionaire Mind Intensive (Harv Eker, London)
  • Heal Your Life (Louise Hay, London)

Viisteist aastat tagasi vajasin ma oma ellu karjäärialast muutust. Just sellist, mis paneb silmad särama ja liblikad kõhus lendama. Ma tundsin iga oma keha rakuga, et ma tahan olla koolitaja.

Tänaseks olen kogemuskoolitaja. Olen Eestis esimene ja ainuke litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, REIKI meister, diplomeeritud EFT terapeut  ja metameditsiini praktik.

Minu jaoks on väga olulised afirmatsioonid ehk jaatused, mida igapäevaselt endale ütlen. Üks parimaid jaatusi kõlab nii: „Kõik hea laotub mu ees. Ma olen tänulik iga hetke eest oma elus. Kõik olukorrad ja inimesed on minu õpetajad.”