fbpx

Meedia

Kae järgi, millised põnevad lood on meedias kajastunud!
Kae järgi, mis põnevad
lood on meediasse jõudnud!

MEEDIA

Vaata, mis põnevad
lood on meediasse jõudnud!

Meedia

Tervis Pluss / 08.05.2022

„Arstil käik HIRMUTAS MIND VÄGA.”

Õnneks oli Helinal väga arusaaja ülemus, kes naise töö­psühholoogi juurde suunas. “Ülemus ütles, et käi kasvõi iga päev psühholoogi juures, kuid tee end korda. Käisingi ja püüdsin läbi närida kõigest sellest, mille olin ise endale kanda võtnud.” Protsess kestis aga kuid ja kogu selle aja lohutas Helina end toiduga. Ta sõi peaaegu ­pidevalt – arvuti taga töötades, õhtul televiisori ees. Neli kuud hiljem kaalule astudes oli Helina juba 20 kilo raskem. Et naine on lühikest kasvu, paistis see muidugi ka hästi välja. Siis pani Helina tähele, et peale ülemäärase kosumise toimub midagi tema kehaga veel…

Täispikka artiklit saad lugeda SIIN

 

 

Õhtuleht / 26.10.202

„Mõttekoht! Ohhoo! Unistuste kaaluni on võimalik jõuda mõtetega vigurdades“

Õigupoolest – töö mõtetega ongi iseenda ja oma kehaga sõbraks saamisel ning kergema kaalu saavutamisel peamine, rõhutab kogemusnõustaja ja Figuuritajate ellukutsuja Merike Kütt tänases Naistelehe podcast’is „Mõttekoht“. 

Merike oli ülekaaluga pikki aastaid kimpus isegi. Sellest vabanemisega saadud kogemused vormis ta Figuuritajate kogemuskoolitusprogrammiks, millega on tänaseks liitunud üle 800 naise.

Esimene, mida Merike on neile õpetanud, on oskus end armastada. „Ma mäletan, kuidas mul endalgi pisarad tilkusid ja ma mõtlesin, kuidas ma ütlen endale, et armastan ennast,“ teab naine, et see ei pruugi tulla lihtsalt. Kuid Merike on veendunud, et iga naine on juba täna iseenda parim versioon. Kui teha teadlikke samme, on võimalik iseendaga veelgi suuremaks sõbraks saada. Seepärast suunab Merike teadvustama, mis on see miski, mis sunnib kätt toidu järele haarama, ja vabanema igapäevasest kaaluga kaasnevast stressist.

Loe täispikka artiklit SIIT

Ajakiri Tiiu / 09.03.2021

„Gramme lugemata kuusteist kilo kergemaks“

Pool aastat tagasi juhtus sageli nii, et Janne Vaabla (52) ostis tööle sõites poest kaasa hunniku toitu ja vitsutas selle autos ära. Õgimishood lakkasid alles siis, kui ta teadvustas, et tegu on emotsionaalse toitumishäirega.

Loe täispikka artiklit SIIT

 

Saade Õhtu! / 28.09.2020

Kogemusnõustaja jagab soovitusi, kuidas laste ülekaalulisusega tegeleda

Merike Kütt käis külas saates „Õhtu, kus uuriti, mida toob aasta 2021, kuidas saada lahti lõualotist, mis loom on 5G ja tõstatati laste ülekaalulisuse teema.

Põnevat saadet saab järelkuulata Postimehe kodulehel!