Naisteklubi

Koht, kus naised puhkevad õide!
Merike Kütt

Koht,kus naised puhkevad õide.
“Õnnelikkus on eluviis!”

Naisteklubi

Merike Kütt

Koht,kus naised puhkevad õide.
“Õnnelikkus on eluviis!”

Naisteklubi

Merike Kütt

KALLIS NAINE

Kas oled valmis positiivseteks muutusteks oma elus?
Kas Sulle meeldivad värsked lilled laual, särasilmsed komplimendid ja kvaliteetaeg teiste endasarnaste armsate naistega, kes on nagu Sina, kuid samas uued ja omanäolised?
Iga päev on Sinu ärkamise aeg, kuid nüüd ärkad Sa igal hommikul teistmoodi. Sinus on eriline ootus ja tänu ning teadmine, et ainult kõik hea laotub Su ees.
    
Me loome koos parima kevade, suve, sügise ja talve!

Õnnelikkus
on eluviis

Suvelaager 2021

Mis meil naisteklubis toimub?

Meie tegevus toimub veebipõhiselt ühises privaatses naistegrupis. Sinu jaoks on seal loodud turvaline ja harmooniline keskkond selleks, et saaksid tunda ennast naisena, jagada oma mõtteid, tundeid ja tegevusi ning seda, kuidas pai tegemine Sind avardab ja loob Sulle juurde ruumi kõige hea jaoks.

Selleks, et Sulle igapäevane pai kindlasti kohale jõuaks, toob naiselikult naeratav kalender igasse päeva väikese sõnumi. Ja Sinul, kallis Naine, on tarvis see ainult avatud südamega vastu võtta ja endale omases värvis oma eluteele maalida. 

Miks peaksin naisteklubiga liituma?

Aus vastus on, et ei peagi! 

Aga meie maailmas on liiga palju kiirustamist, tormamist, vastutust, ebakindlust, muretsemist, kadedust, hirmu, süüdistamist, iseenda alla surumist ja maha tegemist.

Iga naine väärib aga rohkem elusust, armastust, austust, hoolimist, lahkust, mõistmist ja aega iseenda jaoks, et olla endaga leebe ja hell.

Võtame iga päev endale selle aja ja teeme endale pai, sest kui meie tass on täidetud, alles siis on meil mida teistega jagada!

Jagades endale, jagub seda ka teistele.

Millistele naistele Naisteklubi mõeldud on?

Kui tunned väsimust, pettumust, ängistust, süüd, ärevust, ebakindlust, siis julgustan Sind astuma seda sammu ja lubada endal olla Naine selle sõna otseses mõttes.

Kui Sa tunned, et oled õnnelik, hoitud ja elad täiel rinnal, siis tule ja luba endale veelgi rohkem pai teha, et tunda, kuidas Elu Sind armastab.

Luba endal väljuda argirutiinist ja teha iga päev iseendale üks suur ja mõnus kalli koos teiste vägevate hingehaldjatega. Jah, Sa võid, suudad ja saad seda teha ka üksi, kuid koos teiste naistega on seda oluliselt inspireerivam ja põnevam teha!

Sinu õide puhkemist toetavad

Naisteklubis saad endale pai neljas naiste jaoks olulises maailmas:
mõtte-, tunde-, ilu- ja naudingumaailmas.

Merikese inspireerivad, innustavad ja pai tegevad live-videod

Väikesed (vahel vimkaga) ülesanded ja harjutused

Igahommikune päevasõnum

Hommikumeditatsioonid, millega alustada ja luua oma päeva

Sinuga sarnased ja toetavad naised

Kord kuus inspireeriv külaline

Aegumatud 12 kuu materjalid ja videod

Kogemuste vahetamine ja jagamine

Eksklusiivsed ühised koosviibimised (lisatasu eest)

liitu meiega

 

NAISTEKLUBI UKSED ON SULLE AVATUD JUBA TÄNA!

TAGASISIDE

Armsate osalejate muljed

Õide puhkemist inspireerib ja toetab

MERIKE KÜTT

2009 alustas Merike kogemuskoolitajana ja mille tulemusena sündis Parem Elu Koolitused. Ta pühendunud inimeste inspireerimisele, naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Ta on Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.

2020. aasta hakul ilmus inspiratsioonisõnumite kalender “Elamine jaatavas maailmas,” mille sõnumid on Merikese enda kirjutatud tema enda igapäevaelust.

Merikese erinevatel koolitustel ja väekatel sündmustel nii Eestis kui Balil on käinud tuhandeid naisi, kes on astunud suure ja olulise sammu iseendale lähemale ning mõistnud, et pisemgi muutus algab meist endist.

Ta on võtnud enda missiooniks muuta naiste elu kergemaks, harmoonilisemaks ja tuua naiste ellu rohkem kohalolu, armastust, harmooniat, rahulolu iseenda ja oma kehaga.

Merike Kütt
Merike on valinud elamise jaatavas maailmas ning tunnistab, et iseenda täielik jaatamine ka siis, kui asjad ei lähe nii nagu soovitud. Kui on tunne,et tuleb nutta, siis tulebki seda teha ja aktsepteerida kõiki oma külgi.

Merikese tegelik soov on, et Sa lubaksid endal astuda iga päev sammukese lähemale iseendale ja avastada, kui äge, eriline, ilus, ainulaadne ja särav naine Sinu sees tegelikult peidus on! Ja kui Sa oled selle naise juba avastanud, siis tea, et alati saab ennast veelgi rohkem tundma õppida. Sinu sisemine sära peegeldub Sinu välises säras, millega Sa nakatad ka teisi naisi!